Metāla apstrāde

IMG_1977 cut
Detaļām ir nozīme

Mūsu meistāri, ar lielu pieredzi un īsti profesionālu piegājienu pievērš milzīgu uzmanību detaļām. Mēs kā uzņēmums uzskatām ka dzīve sastāv no mazākām detaļām, un lai veidotu patiešām smukas, kvalitatīvas un ”dziļas” lietas, tās ir jāveido no sīkākajām detaļām, kur katrai no tām ir milzīga nozīme.

Vietai ir nozīme

Mēs lepojamies par mūsu piedalīšanos dažādās biznesa kolaborācijās, kur mums tika dota iespēja ražot visdažādākās interjera detaļas. Ir liels prieks strādāt kopā ar mēbeļu dizainieriem, interjera un exterjera dizainieriem, ar mēbeļu fabrikām, viesnīcām un restorāniem, un beigās būt lielo projektu daļai. Šodien mūsu projektus var atrast: Mercure Hotel Saransk, Park Inn Hotel by Radisson, 22 Stage restaurnt, Kempinski Grand Hotel, Fish House Restaurant, Bocca Buona restaurant un arī daudz citur.

Mercure-Saransk-18 cut
IMG_0730 copy
Izmēriem ir nozīme

Mēs uzņēmamies ražot dažāda izmēra konstrukcijas un detaļas. Mūsu svarīgākais uzdevums ir saglabāt lielajās konstrukcijās mazu detaļu kvalitāti, pievēršot uzmanību sīkākajām detaļām.

Idejai ir nozīme

Mūsu pienākums ir apstrādāt, izmēģināt un pielabot klienta idejas pielietojot mūsu pieredzi metāla apstrādes jomā. 

IMG-9763 copy 2
M2 copy
Materiāliem ir nozīme

Mēs strādājam ar dažādiem materiāliem, tai skaitā ar missiņu, kaparu, tēraudu, nerūsējošo tēraudu, alumīniju un citiem metāliem. Apstrāde iekļauj metālu metināšanu, griezšanu, ciršanu, locīšanu, slīpēšanu un pūlēšanu.